• تهران،جردن، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، کوچه جم، پلاک ۷
  • info@ttmpi.com
  • 021-44441820

سیگار منتول

سیگار منتول

چرا قانون ممنوعیت سیگارهای منتول دار بحث برانگیز است؟

منتقدان نگران اند که ممنوعیت سیگارمنتول باعث فروش مخفیانه این محصول شود. فروش مخفیانه این سیگار باعث درگیری و برخورد های بیشتر نیروی انتظامی می شود. همچنین، ممنوعیت پیشنهادی این سیگار، بیش از یک سوم خرید سیگار را در ایالات متحده تحت تأثیر قرار می دهد.

دلیل اصلی ممنوعیت سیگار منتول دار محبوبیت این سیگارها در میان جوانان و جذب جوانان به سمت مصرف دخانیات می باشد. اما برخی از افراد نیز ممنوعیت این سیگار را اقدامی نژادپرستانه قلمداد کرده اند. آن ها معتقدند که  جوانان آمریکایی مصرف کنندگان غالب این سیگار نیستند.سیاه پوستان آمریکایی مصرف کنندگان غالب این سیگار هستند. بر اساس آمار نزدیک به 85 درصد افراد سیگاری سیاه پوست سیگارهای منتول را ترجیح می دهند. در حالی که فقط 29 درصد از افراد سیگاری سفید پوست این سیگار را ترجیح داده اند. مخالفان معتقدند منتول یک طعم و مزه ترجیحی آمریکایی های آفریقایی_آمریکایی است و نباید آن را برای ممنوعیت انتخاب کرد. این پرسش که آیا ممنوعیت این سیگار نزادپرستانه است؟ باعث تعجب برخی از کاربران در توییتر شده است.

با این وجود تصمیم نهایی سازمان غذا و دارو (FDA) در مورد ممنوعیت منتول در سیگار ماه ها و حتی سال ها به طول خواهد انجامید.

 

سیگار منتول دار_منتول

چرا قانون ممنوعیت سیگارهای منتول دار بحث برانگیز است؟

منتقدان نگران اند که ممنوعیت این سیگار باعث فروش مخفیانه این محصول شود. فروش مخفیانه این سیگار باعث درگیری و برخورد های بیشتر نیروی انتظامی می شود. همچنین، ممنوعیت پیشنهادی سیگار منتول، بیش از یک سوم خرید سیگار را در ایالات متحده تحت تأثیر قرار می دهد.

دلیل اصلی ممنوعیت سیگار منتول دار محبوبیت این سیگارها در میان جوانان و جذب جوانان به سمت مصرف دخانیات می باشد. اما برخی از افراد نیز ممنوعیت این سیگار را اقدامی نژادپرستانه قلمداد کرده اند. آن ها معتقدند که  جوانان آمریکایی مصرف کنندگان غالب این سیگار نیستند.سیاه پوستان آمریکایی مصرف کنندگان غالب این سیگار هستند. بر اساس آمار نزدیک به 85 درصد افراد سیگاری سیاه پوست سیگارهای منتول را ترجیح می دهند. در حالی که فقط 29 درصد از افراد سیگاری سفید پوست سیگار منتول را ترجیح داده اند. مخالفان معتقدند منتول یک طعم و مزه ترجیحی آمریکایی های آفریقایی_آمریکایی است و نباید آن را برای ممنوعیت انتخاب کرد. این پرسش که آیا ممنوعیت این سیگار نزادپرستانه است؟ باعث تعجب برخی از کاربران در توییتر شده است.

با این وجود تصمیم نهایی سازمان غذا و دارو (FDA) در مورد ممنوعیت منتول در سیگار ماه ها و حتی سال ها به طول خواهد انجامید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


شرکت بلبرنگ افرا صنعت
شرکت دژ فولاد ایرانیان
شرکت دخانیات ایران
کارخانه التاجر و الوارس
شرکت هوکا
پروژه 60

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/ttmpicom/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52