• تهران،جردن، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، کوچه جم، پلاک ۷
  • info@ttmpi.com
  • 021-44441820

خط تولید تنباکو

خط تولید تنباکو

همانطور که میدانید مصرف و تنباکو در کشورمان بسیار زیاد شده است و همین امر باعث شده است تا صنایع ماشین سازی تهران تکنیک تولید تنباکوی میوه‌ای را شروع کند. برخی از مزایای تولید تنباکو در ایران، خارج نشدن ارز از کشور و همینطور اشتغال زایی میباشد.

 مجموعه های مختلفی در صنعت تولید تنباکوهای میوه ای با همدیگر در حال رقابت میباشند صنایع ماشین سازی تهران تکنیک یکی از سازنده های ماشین آلات خط تولید تنباکو میباشد. این مجموعه بسیار بزرگ و صنعتی، نصب و تولید ماشین آلات خط تولید تنباکو را برعهده گرفته است و همینطور خط تولید دخانیات را به صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک راه اندازی کرده است و تمامی تجهیزات تولیدی مجموعه تهران صنعت همراه با کارت گارانتی و خدمات ویژه پس از فروش ارائه می شود. تامین کردن مناسب تجهیزات خط تولید دخانیات از اهمیت ویژه و بالایی برخوردار می باشد. زیرا تجهیزات این خط اگر از کیفیت مناسبی برخوردار باشد تولید با کیفیت را به حد قابل توجهی افزایش می‌دهد و تضمین می کند.

کارخانه تولید تنباکو

تنباکو چگونه ساخته می شود؟

برای بسیاری از افراد این سوال به وجود می‌آید که تنباکو چگونه ساخته می شود باید بگوییم که ساختن تنباکوی خوب و مرغوب در سه مرحله انجام می شود. اولین مرحله آماده‌سازی تنباکوی خام برای انواع قلیان ها می باشد که توصیه می شود از مرغوب ترین تنباکو برای ساخت و خشک کردن آن استفاده شود چراکه این مورد بسیار بهتر می باشد. وقتی که تنباکو به صورت کامل خشک میشود آن را درون ظرفی قرار می دهند و بعد از آن تنباکو را ریز ریز می کنند. پس از آن به درون ظرفی که تنباکو در آن قرار دارد آب اضافه می کنند تا نیکوتین خود را از دست بدهد لازم به ذکر است هر چقدر تنباکو مدت زمان بیشتری در آب بماند و خیس بخورد نیکوتین بیشتری را از دست می‌دهد و طعم بهتر و خوبتری را خواهد داشت پس از گذشت ۳۰ دقیقه،تنباکو را از ظرف آن خارج می کنند و به آن فرصت می دهند تا کمی خشک شود.

اما کاش که گفته شود به خاطر آنکه بتوانند مرحله ترکیب کردن را راحت تر انجام دهند مقدار کمی آب یا طعم دهنده که بهتر است آن طعم دهنده ها، طعم دهنده جنس روغنی نباشد تا چسبندگی تنباکو را از بین نبرد به آن اضافه می کنند. دومین مرحله ساختن یک تنباکوی مرغوب آماده سازی میوه برای تن دادن به تنباکو می باشد که در این مرحله میوه مورد نظر را درون یک میکسر به خوبی مخلوط میکنند به صورتی که عصاره آن خارج نشود پس از انجام دادن این کار به میوه گرما می دهند تا آب اضافی که درون میوه وجود دارد تبخیر شود و از بین برود و سپس بعد از اینکه کمی حرارت دادند آن را کنار می گذارند تا به خوبی خنک شود و پس از انجام این مراحل روغن گلیسیرین را برای حفظ کردن عصاره و همینطور غلیظ تر شدن دود قلیان به آن اضافه می کنند.

و در پایان سومین مرحله ساخت تنباکو پختن تنباکو می باشد. در این مرحله تنباکو را با یک نوع میوه طعم میدهند. به نوعی با یک میوه طعم دهنده مخلوط می‌کنند و به شکل توپ در می آورند. لازم به ذکر است که اگر تنباکو شکل نگرفت می توانید مقداری شیره شکر یا گلیسیرین به آن اضافه کنید که شکل بگیرد و پس از آن مخلوط درست شده را داخل یک فویل آلومینیومی بگذارید و آن را بپوشانید تا شیره از آن خارج نشود و در پایان آن را درون ظرف قرار دهید و در شعله کم و حرارت مناسب به مدت زمان یک ساعت بر روی اجاق گاز قرار دهید تا شیره و تنباکو به خوبی جذب همدیگر بشوند و با هم مخلوط بشوند.

راه اندازی کارخانه تنباکو

همانطور که در ابتدا گفته شد در میان کارخانه هایی که تنباکو تولید می کنند رقابت به شدت بالا است. کیفیت کارخانه و نوع عملکرد کارخانه ای که تنباکو را تولید می کند نقش بسیار مهم و موثری در موفق شدن کارخانه و یا موفق نشدن آن در زمینه تولید تنباکو خواهد داشت.

ممکن است بدانید که توتون و تنباکو گیاهی می باشد که دارای برگ های پهن بوده و در آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی می روید. امروزه این نوع گیاه ها در تمام نقاط جهان یافت می شوند و در سراسر دنیا کاشته می شوند. در فرایند تولید شدن آن برگ های توتون و تنباکو به مدل ها و شکل های مختلفی تولید می شود و در بازار پخش میشود.

همانطور که میدانید تنباکوی میوه ای یکی از محصولات بسیار پرطرفدار و محبوب در میان تمامی گروه های سنی به ویژه افراد جوانتر میباشد. تنباکوی میوه ای در گذشته ها از کشورهای دیگر وارد کشور ما می شد اما پس از آن برای تامین نیاز به تنباکو، شرکت ها و کارخانه های زیادی برای تولید تنباکو ساخته و راه اندازی شدند.

فرآیند تولید کردن تنباکو

فرایند تولید کردن تنباکو، تمامی مراحل تهیه مواد اولیه با کیفیت و تولید تنباکو و بسته بندی و عرضه تنباکو را شامل می شود. خط تولید تنباکو از بخش‌های مختلف و متنوعی تشکیل شده است و در هر کدام از این بخش ها تجهیزات متفاوتی استفاده می شود برخی از این تجهیزات عبارتند از تجهیزات خشک کن و خردکن و میکسر یا مخلوط کن یا پرکن و دستگاه بسته بندی و بسیاری از موارد دیگر.

صادرات تنباکو معسل

یکی از مواردی که در راه اندازی کارخانه های تنباکو نقش بسیار مهم و موثری را دارا می باشد، تامین کردن تجهیزات خط تولید با کارایی و توان تولیدی بسیار بالا می باشد. مجموعه های صنعتی داخلی در تولید تنباکو صفر تا صد راه اندازی کارخانه تولید تنباکو را برعهده می گیرند و تمامی موارد آن را عهده دار می شوند. اما شما می توانید با هزینه کمتر تجهیزات تولید تنباکو و همینطور دستگاه های بسته بندی تنباکو را با کیفیت بسیار بالا و مناسب و عالی و همینطور دستگاه های مشابه با نمونه خارجی در داخل ایران به راحتی تهیه کنید.

تولید شدن تجهیزات تولید تنباکو و ماشین آلات مورد نیاز آن در داخل کشور ما باعث حمایت از تولید ملی و همینطور اشتغال زایی می شود. علاوه بر آن تهیه مواد اولیه با کیفیت بسیار عالی نیز از مهمترین قدم ها و کارها می باشد. با وجود داشتن مواد اولیه با کیفیت و تجهیزات با کارایی بالا علاوه بر راه انداختن خط تولید قدرتمند باعث تولید شدن تنباکوی با کیفیت تر و مرغوب تر می شود.

اگر شما خط تولید تنباکوی خودتان را به صورت کاملا اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک راه اندازی کنید به اپراتورها و نیروهای کمتری در تولید تنباکو نیاز خواهی داشت؛ زیرا نیروی انسانی در صورتی که خط تولید شما تمام اتوماتیک باشد نیاز نخواهد بود. علاوه بر اینها در زمان و همینطور هزینه‌ها نیز صرفه جویی می شود.

بسته بندی کردن یکی از مراحل و بخش های بسیار مهم در فرآیند تولید کردن تنباکو می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است استفاده از دستگاه های بسته بندی خودکار و اتوماتیک خط بسته بندی نیز این فرایند را نسبت به سالهای گذشته و نسبت به قدیم بسیار ساده تر و آسان تر کرده است.

مجموعه تولید تنباکوی تهرانی مجموعه صنعتی تهرانی تنباکو یکی از قدیمی ترین و بهترین مجموعه های می باشد که در زمینه صنایع صنعت دخانیات خدمات می رساند و فعالیت می کند که این مجموعه صفر تا صد راه اندازی کارخانه های تنباکو و خط تولید تنباکو و همینطور ساخت تجهیزات تولید تنباکو و تامین و تولید مواد اولیه در تولید تنباکو را به عهده می گیرد و صفر تا صد آن را به درستی و با کیفیت بالا انجام میدهد.

سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید تنباکو

برای راه انداختن خط تولید تنباکو در ابتدای مسیر به یکسری دستگاه و تجهیزات نیاز است تا بتوان خط تولید را راه اندازی کرد. دستگاه های مورد نیاز برای تولید کردن تنباکو می‌تواند تاثیر بسیار زیاد و بسزایی در کیفیت و همینطور افزایش و یا کاهش یافتن هزینه های محصولی که شما تولید میکنید داشته باشد؛ علاوه بر تمامی این موارد راه انداختن خط تولید نیاز به سرمایه اولیه دارد.

البته بدیهی است که راه انداختن هر کاری به سرمایه اولیه نیاز دارد تا شما بتوانید تجهیزات  مورد نیاز آن کار را تهیه کنید. اولین کار و اولین قدم برای راه اندازی خط تولید تنباکو محاسبه کردن سرمایه اولیه می باشد. باید گفته شود که هر چه سرمایه گذاری در ابتدای کار در خط تولید تنباکو بالاتر باشد تولید سالانه بیشتری را خواهید داشت و در نتیجه سود بیشتری را هم دریافت خواهید کرد. در دنیای امروزه اکثر تولید کنندگان تنباکو آگاه هستند که به دلیل محدودیت تنباکو در میان مردم به خصوص جوان ها، نیاز به تولید تنباکو بالا می‌رود و متقاضیان آن بیشتر می‌شوند و سود بیشتر و قابل توجهی به آنها می رسد که این روند نرخ بازگشت سرمایه را به دنبال خواهد داشت.

تنباکو های محبوب در ایران کدامند؟

درگذشت تنباکو ها مدل های مختلف ایراد دارن بوده اند و تنها چند طعم محدود را داشته اند و یا به کل بدون تن دهنده استفاده می کردند که طعم بسیار تلخ و ناخوشایندی را داشت که بسیاری از افراد از این تمبر شان می آمد اما امروزه تنباکو های بسیار مختلف در طعم های کاملا مختلف به وجود آمده است که بسیار در میان افراد محبوب می باشد امروزه تنباکوهای میوه‌ای محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم ایران پیدا کرده اند. حتماً می دانید که یک سری از طعم دهنده ها طعم های سبک دارند و دیگری ها طعم های سنگین. تنباکوهای میوه ای سبک با طعم های آدامس نعنا و هلو و پرتقال خامه و هندوانه و لیمو و پرتقال و بلوبری از محبوب ترین و پرطرفدارترین تنباکوهای میوه ای با طعم های سبک در ایران می باشد که افراد زیادی طرفدار این مدل تنباکو ها هستند و همینطور تنباکوهای میوه سنگین با تم های دوسیب و یا کاپوچینو و آلبالو و انگور سیاه از طعم های سنگین در تنباکو می باشد که افراد زیادی طرفدار این طرح ها هستند.

خط تولید تنباکو
خط تولید تنباکو

مزایای خط تولید تنباکو

راه انداختن خط تولید تنباکو همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد مزایای زیادی را به همراه داشته است استفاده کردن از دستگاه های اتوماتیک باعث می شود تا هزینه های بسیار زیادی کاهش پیدا کند و صرفه جویی بی‌نظیری در هزینه ها به وجود بیاید و همینطور در بسیاری از موارد دیگر مانند وقت صرفه جویی شود در دنیای امروزه با بیشتر شدن مصرف قلیان در میان افراد مصرف تنباکو هم به همان میزان افزایش یافته است و متقاضیان آن زیاد شده اند که با افزایش تقاضا برای تولید تنباکو خط های تولید تنباکو در داخل کشور به وجود آمد و افزایش یافت که این تقاضا های زیاد سبب شد تا این شرکت ها بتوانند سود بسیار بالایی را به دست بیاورند که همین مواردی که گفته شد یکی از مهمترین مزایای خط تولید تنباکو به شمار می آید و دیگر مزایای تولید تنباکو این است که به شما این اجازه را می‌دهد تا در میانه تولید کننده های دیگر تنباکو بتوانید سخنی برای گفتن داشته باشید و خودی نشان دهید و بهترین و با کیفیت ترین تنباکو را تولید کرده و به بازار ارائه کنید.

سود تولید تنباکوی میوه ای

همانطور که گفته شد تنباکوهای میوه ای امروزه طرفداران بسیار زیادی را در میان مردم پیدا کرده اند و افراد زیادی به سمت آنها کشیده شده اند به همین دلیل که تقاضا برای تنباکوهای میوه‌ای بیشتر میباشد سود تولید تنباکوهای میوه ها نیز بسیار بالا است . تنباکوهای میوه ای تم های متنوع را دارا می باشد و هرکدام طبق سلیقه های مختلف گیرایی بالا و پایینی را دارا می باشد این تنوع در طعم های تنباکو باعث شده است تا مشتری بتواند حق انتخاب بیشتری را داشته باشد و در میان انواع مدل ها و طعم های تنباکو انتخاب کند همین تقاضا های زیاد برای تولید تنباکو سبب شده است تا یکی از کارهای پر درآمد به حساب بیاید که سود بسیار بالایی را نیز به همراه دارد.

طراحی ماشین آلات صنعتی تنباکو

تنباکو یکی از محصول های پرطرفدار است که در بخش های پیشین به آن پرداختیم. روز به روز متقاضیان تنباکو افزایش یافته و بیشتر می شود. همانطور که در قسمت های قبلی گفته شد برگ توتون و تنباکو طی یک فرآیند تولید در خط تولید تنباکو به شکل تنباکو های مصرفی در بازار در می آیند که در گذشته این تنباکوها از دیگر کشورها وارد کشور ما می شد، در ادامه و بیشتر شدن تقاضا برای تولید تنباکو کارخانه های زیادی در ایران به وجود آمد تا تنباکو را تولید کند.

صنایع ماشین سازی تهران تکنیک در سال های اخیر در زمینه ساخت ماشین آلات تولید تنباکو پیشرفت بسیار زیاد و چشمگیری را داشته است. خط تولید و بسته بندی تنباکو از دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تشکیل شده است که صفر تا صد بسته بندی تنباکو را انجام میدهد. شرکت ما تمامی موارد را برعهده گرفته است.

بسته بندی تنباکو

یکی از گام های مهم و اساسی در تولید تنباکو، بسته بندی تنباکو می باشد. بسته بندی یک مورد بسیار مهم و اساسی در تولید تنباکو و پخش کردن محصولات دخانی به ویژه تنباکو می باشد. بسته بندی تنباکو آن را در برابر رطوبت و نفوذ باکتری ها، میکروب ها و خراب شدن از بین رفتن بو و رایحه آن محافظت می‌کند.

مرغوب بودن و ظاهر خوب داشتن بسته بندی تنباکو در میزان فروش آن و جذابیت آن تاثیر بسیار مهم و زیادی را می گذارد. به همین دلیل است که بسته بندی تنباکو بسیار مهم است. در سال های گذشته بسته بندی کردن تنباکو ها به صورت دستی انجام می شد به صورتی که تنباکو وقتی که تولید می شد به صورت دستی پر می‌شد و آن را با سلفون بسته بندی می کردند و آن را سلفون پیچ میکردند؛ اما امروزه دستگاه های بسته بندی به تولید شده است که در خط تولید تنباکو از آن استفاده می شود. دستگاه بسته بندی تنباکو به صورت خودکار و کاملا اتوماتیک بدون دخالت کردن دست، بسته بندی تنباکو را انجام میدهد.

خط تولید تنباکو

تجهیزات و ماشین آلات تولید تنباکو

تولید تنباکو به تجهیزات و دستگاه هایی نیاز دارد که قبلاً این دستگاه ها و ماشین آلات در کشور ما وجود نداشت؛ اما امروزه ساخته شده اند و می توانیم تنباکو را داخل کشور تولید  کنیم. تولید تنباکو به دستگاه های مختلفی نیاز دارد که در ادامه این دستگاه ها را برای شما معرفی می کنیم.  دستگاه ها و ماشین آلات تولید تنباکو عبارتند از:

  • خردکن تنباکو و دستگاه خشک کن تنباکو و میکسر تنباکو و پرکن تنباکو و بخار زن تنباکو و سلفون کش تنباکو و دستگاه چسب زن و چاپگر .

راه اندازی دستگاه بسته بندی تنباکو به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک کمک بسیار زیادی کرده است و توانسته است نیروی انسانی را کاهش دهد و هزینه‌ها را کاهش دهد و در زمان و هزینه ها صرفه جویی زیادی را انجام دهد که این یک قضیه بسیار عالی و سودمند می‌باشد صنایع ماشین سازی برای تولید کردن و تامین کردن تجهیزات با کیفیت عالی و مناسب برای خط تولید و بسته بندی تنباکو در حال رقابت بسیار زیادی می باشد و کارخانه های زیادی با یکدیگر رقابت دارند صنایع ماشین سازی و بسته بندی دخانیات تهران تکنیک  یکی از مجموعه هایی می باشد که به کارخانه‌های تولیدی تنباکو خدمات می رساند این مجموعه خط تولید و بسته بندی تنباکو را به صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک راه اندازی می کند و همینطور تمامی تجهیزات مورد نیاز برای تولید تنباکو در این مجموعه گارانتی دارد و خدمات پس از فروش ارائه می کنند.

مشاور خرید ماشین آلات تنباکو

در قسمت قبلی انواع دستگاه ها و ماشین آلات که برای تولید تنباکو استفاده می شود و به کار می رود را معرفی کردیم میکسر تنباکو را با مواد افزودنی و همینطور آب به طور کاملاً یکدست و یکنواخت مخلوط می کند و همینطور دستگاه خردکن ابزاری می باشد که برای خرد کردن برگ های تنباکو به کار می رود. هنگام خرد کردن تنباکو کیفیت و ترکیب آن کاملاً ثابت و بی نقص می ماند که این حسن این دستگاه می باشد. همینطور دستگاه خمیر دارای ۱۲ غلطک می باشد که برای ورز دادن آن قطعات تنباکو استفاده می شود و غلطک های شکل دهی محصول نهایی را به وجود می آورد.

برای تولید کردن تنباکوی معسل دستگاه خردکن این تنباکو به گونه ای طراحی شده است که برگ توتون را به قطعه هایی با اندازه های کاملاً مشخص تقسیم میکند و در مرحله بعد با استفاده از یک مخلوط کن با موتوری بسیار قوی گلیسیرین و عسل و حمله هند را به خوبی مخلوط می کنیم.

به دلیل اینکه تنباکو معسل خاصیت چسبناک دارد سیستم گرمایشی نیز باید وجود داشته باشد به همین دلیل دستگاه همزمان وقتی که مواد را مخلوط می کند باید گرمایش را هم فراهم کند و همینطور در مرحله آخر محصول نهایی بسته بندی می شود.

تنباکوی معسل چگونه ساخته می شود؟

برای تولید کردن تنباکوی معسل دستگاه خرد کن برگ های توتون و تنباکو را به قطعه هایی با اندازه مشخص تقسیم می کند.  در مرحله بعد با استفاده از یک مخلوط کن با موتوری بسیار قوی گلیسیرین و عسل و حمله هند را به خوبی مخلوط می کنیم. به دلیل اینکه تنباکو معسل خاصیت چسبناک دارد، سیستم گرمایشی نیز باید وجود داشته باشد به همین دلیل دستگاه همزمان وقتی که مواد را مخلوط می کند باید گرمایش را هم فراهم کند و همینطور در مرحله آخر محصول نهایی بسته بندی می شود.

اسانس تنباکو

فرمولاسیون تنباکوی معسل چیست؟

تنباکوی معسل یکی از متداول ترین ماده های مصرف شده در قلیان می باشد تنباکوی معسل به اوایل دهه ۱۹۹۰ بر می گردد که برخی افراد از آن استفاده می کردند. لازم است بدانید که، تنباکوی معسل، تنباکویی میباشد که ترکیبی شیرین تر از توتون و تنباکوهای دیگر را دارا است.

این تنباکو از ترکیب برگ‌های خشک‌شده توتون و تنباکو و مواد افزودنی که به آن اضافه میشود ساخته شده است در ترکیب تنباکویی  معسل اسانس ها و طعم دهنده های مختلفی استفاده شده اند. در تولید کردن این تنباکو از ملاس و گلیسیرین و اسانس تنباکو و مواد شیمیایی مختلفی استفاده می شود کارخانه هایی که این تنباکو را تولید می‌کنند از بخش های مختلفی تشکیل شده اند که در هر بخش جزئی از فرایند هایی که باید برای انجام تولید این تنباکو به کار گرفته شود صورت می گیرد.

معرفی ماشین آلات تولید تنباکوی معسل

در تولید تنباکو های معسل ماشین آلات مختلفی به کار گرفته می‌شود که ما در ادامه این ماشین آلات و ابزار ها را برای شما به طور مختصر معرفی خواهیم کرد این ماشین‌آلات عبارتند از :

  • دستگاه خشک کن: همانطور که از اسم آن مشخص است در دستگاه خشک کن برگ های تنباکو خشک میشود و آماده مخلوط شدن با دیگر مواد می شوند.
  • خردکن تنباکو: دستگاه می باشد که برای خود کردن برگ های تنباکو ساخته شده است که از فولاد ضد زنگ ساخته شده است خرد کن تنباکو برگ‌ها را به قطعاتی کاملاً یکسان و اندازه مشخصه تقسیم می کند هنگامی که این دستگاه برگ ها را خورد میکند کیفیت و ترکیب آن کاملاً ثابت می ماند و هیچ تغییری در آن ایجاد نمی شود و اگر این کار به درستی انجام شود ممکن است که عطر و طعم ترکیب تنباکو را بیشتر کند.
  • میکسر تنباکو: میکسر یا همان مخلوط کن تنباکویی یکی از ابزار های مهم در تولید تنباکو های معسل می باشد چه کاربردهای زیادی را دارا می باشد وظیفه این دستگاه مخلوط کردن برگ های خود شده تنباکو با بقیه مواد که به آن اضافه می شود و آب به صورت کاملاً یکدست و یکنواخت می باشد که برای تولید کردن تنباکوی معسل به یک میکسر با موتور بسیار قوی نیاز است تا مواد را به صورت کاملاً یکدست و یکنواخت با هم ترکیب کند همانطور که در قسمت های قبلی گفته شد تنباکوی موصل خاصیت چسبناکی دارد به همین دلیل نیاز است که در کنار دستگاه میکسر سیستم گرمایشی نیز وجود داشته باشد.

ماشین آلات بسته بندی تنباکو کدامند؟

که گفت شاد بسته بندی در فرایند تولید تنباکو یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مراحل می‌باشد و می‌تواند در فروش تاثیر بسزا ر و زیادی را بگذارد در بخش بسته بندی از ابزارها و ماشین آلات مختلفی استفاده می‌شود که عبارتند از پرکن و دستگاه سلفون کش و چسب زن و چاپگر و برخی موارد دیگر.

  • پرکن تنباکو : به کمک این دستگاه وزنی که طراحی شده است از مخلوط توتون و تنباکو و ملاس و گلیسیرین و بقیه اسانس ها و طعم دهنده ها در کیسه های پلاستیکی ریخته می شود و تنظیمات انجام شده بر روی این دستگاه این اجازه را می‌دهد تا وزن مشخصی را از تنباکویی معسل که تولید شده است در کیسه های دسته بندی شده ریخته شود.
  • سلفون کش تنباکو: در مرحله بعدی کیسه های تنباکو در بسته های کاغذی و یا جعبه ای که بارها آنها را دیده اید با سلفون بسته بندی می شود و در بسته بندی پایانی هر ۱۰ جعبه تنباکوی عسلی داخل کارتون ها قرار گرفته میشود و آن کارت نیز با سلفون بسته بندی می شود.
  • چاپگر: همانطور که واضح است از دستگاه چاپگر برای نوشتن مشخصات محصول بر روی بسته‌بندی آن استفاده می‌شود و مواردی که مربوط به آن محصول میباشد را بر روی آن می نویسند.

صادرات تنباکو

نحوه کاشت تنباکو

تنباکو ها از قبیل گیاهانی میباشد که برگهای بسیار پهن را دارند که آنها در کشور آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی رشد می کنند و کاشته می شوند که امروزه با پیشرفت زیاد در تمامی کشورها و مناطق دنیا نیز کشت می شود این گیاهان که دارای برگهای بسیار بزرگ و پهن می باشد نیز دارای طولی در حدود یک الی دو متر هستند و همینطور این گیاهان پوشیده شده از تارهای چسبنده و بسیار کوتاه می باشد. در رابطه با دانه و بذر های تنباکو نیاز است که گفته شود که بذر های گیاه تنباکو به شدت کوچک و ریز می باشد که اگر در شرایط آب و هوایی خوبی کاشته شود به احتمال زیاد تا حدود یک سال به خوبی رشد خواهد کرد.

اگر شما میخواهید کاشتن این گیاه را امتحان کنید باید برخی موارد را رعایت کنید که آن موارد را در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد. هنگامی که شما میخواهید بذر تنباکو به کار اید ابتدا باید یک گلدان این با دهانه بزرگ را داشته باشید که عمق زیاد داشته باشد و خاک آن گلدان باید یک خاک غنی و خوب باشد تا گیاه بتواند به درستی و به خوبی در آن رشد کند و پس از آن آن را آبیاری کنید تا خاکی که در گلدان ریخته اید به صورت کامل مرطوب شود و شسته شود و پس از این که تمامی این مراحل را انجام دادید و بذر گیاه تنباکو را روی سطح خاک بریزید و تنها حدود نیم سانتیمتر روی بذر های گیاه تنباکو از همان خاکی که در گلدان ریخته اید بریزید و تا زمانیکه بذر هایی که کاشته جوانه و گیاه بدهد به طور مداوم و پیوسته آبیاری کنید تا آب به گیاه برسد و پس از آن که گیاه جوانه زد و رشد کرد شما می توانید آن را از گلدان خارج کنید و در محل اصلی که می خواهید بکارید.

اما این کار برای افرادی است که می خواهند کاشتن تنباکو را امتحان کنند و کسانی که شغلشان کاشتن بذر های تنباکو است از همان ابتدای کار و ضررهای گیاه تنباکو را در محل اصلی و با رعایت بسیاری از اصول می کارند اما این کار می‌تواند تا حدی نادرست باشد زیرا هنگامی که از پاشی صورت می گیرد ممکن است این بعدها به صورت نامنظم پراکنده شوند و در فاصله درستی از یکدیگر قرار نگیرند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


شرکت بلبرنگ افرا صنعت
شرکت دژ فولاد ایرانیان
شرکت دخانیات ایران
کارخانه التاجر و الوارس
شرکت هوکا
پروژه 60

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل