• تهران،جردن، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، کوچه جم، پلاک ۷
  • info@ttmpi.com
  • 021-44441820

سیگارهای الکترونیکی

سیگارهای الکترونیکی

سیگارهای الکترونیکی

واشنگتن ، دی سی-در حالی که تولیدکنندگان سیگارهای الکترونیکی و برخی دیگر از محصولات دخانی با مهلت 9 سپتامبر 2020 برای درخواست. به سازمان غذا و داروی ایالات متحده برای نگهداری محصولات خود در بازار روبرو هستند. شش سازمان بهداشت عمومی و پزشکی برجسته امروز از FDA با توجه به شواهد زیادی که نشان می دهد.

محصولات خوش طعم برای بچه ها جذاب است و فقدان شواهدی که به ترک سیگار کمک می کند ، فروش آن را مجاز نمی داند.

صدور مجوز فروش

گروههای بهداشتی همچنین از FDA خواستند. که تولیدکنندگان را ملزم به ارائه شواهد علمی محکمی کند که نشان می دهد. یک محصول قبل از صدور مجوز فروش خود به نفع سلامت عمومی خواهد بود.

و فوراً محصولاتی را که درخواست های مورد نیاز را تا مهلت مقرر 9 سپتامبر ارسال نکرده اند. حذف کرده و اطمینان حاصل کند. تصمیم گیری در مورد برنامه های کاربردی محصول به موقع و شفاف بدون تأخیر بیشتر گرفته می شود.

این معیارها و اصول کلیدی برای راهنمایی بررسی FDA در مورد سیگارهای الکترونیکی و سایر محصولات دخانی توسط شش سازمان بهداشتی که پیشتازان طولانی مدت در مبارزه ملت با استعمال دخانیات هستند.

تولیدکنندگان سیگار الکترونیکی

تأیید و تأیید شد-آکادمی اطفال آمریکا ، شبکه سرطان آمریکا انجمن سرطان آمریکا. انجمن قلب آمریکا ، انجمن ریه آمریکا ، کمپین برای کودکان بدون دخانیات و ابتکار حقیقت. این گروه ها امروز اصول را به FDA ارسال کردند.

پس از تمدید مهلت FDA تا سال 2022 برای تولیدکنندگان سیگار الکترونیکی برای درخواست محصولات خود در بازار. گروه های مشابه از FDA شکایت کردند.

یک قاضی فدرال حکم داد که FDA در تمدید مهلت غیرقانونی عمل کرده است. طبق حکم دادگاه ، تولیدکنندگان تا 9 سپتامبر 2020 فرصت دارند تا برنامه های. خود را به FDA ارسال کنند و کسانی که این کار را انجام نداده اند.

مصرف کنندگان فعلی دخانیات

منوط به حذف محصولات خود از بازار هستند. ضرب الاجل 9 سپتامبر در مورد سیگارهای الکترونیکی و سایر محصولات دخانی ، از جمله سیگارها. تحت پوشش “قانون تصور” FDA در سال 2016 است که اختیارات آژانس. را بر محصولات دخانیات غیرقانونی قبلی تأسیس کرد.

برای کسب مجوز FDA برای فروش یک محصول ، تولید کننده باید برنامه ای را به FDA ارسال کند. که به آن برنامه محصول دخانیات پیش فروشگاهی (PMTA) می گویند. و با در نظر گرفتن موارد زیر نشان دهد که این محصول “برای حفاظت از سلامت عمومی مناسب است”.

هم بر مصرف کنندگان فعلی دخانیات و هم اینکه آیا جوانان و سایر افراد غیر مصرف کننده شروع به استفاده از این محصول می کنند. در استفاده از این استاندارد و بررسی برنامه های کاربردی. گروه های بهداشتی از FDA خواستند اصول زیر را اعمال کند.

FDA نباید فروش هرگونه محصول تنباکو طعم دار. از جمله سیگارهای الکترونیکی یا مایعات الکترونیکی را مجاز کند. زیرا شواهد واضحی وجود دارد. که محصولات خوش طعم برای جوانان جذابیت دارد و باعث شیوع فعلی مصرف سیگار الکترونیکی در بین جوانان و جوانان شده است.

و فقدان شواهدی مبنی بر اینکه محصولات طعم دار به سیگاری ها کمک می کند. تا سیگار را ترک کنند.

تحقیقات

تحقیقات نشان می دهد که 97 درصد از جوانان مصرف کننده. سیگار الکترونیکی در ماه گذشته از یک محصول طعم دار استفاده کرده اند. و 70 درصد از آنها می گویند که از سیگار الکترونیکی استفاده می کنند. “زیرا طعم و مزه ای دارد که من دوست دارم”. در مقابل ، هیچ مدرک معتبری وجود ندارد که نشان دهد سیگارهای الکترونیکی طعم دار به سیگاری های بزرگسال کمک می کند تا سیگار را ترک کنند.

در گزارشی که اوایل امسال منتشر شد. جراح عمومی ایالات متحده به این نتیجه رسید: “در حال حاضر شواهد کافی وجود ندارد. که بتوان نتیجه گرفت سیگارهای الکترونیکی به طور کلی ترک سیگار را افزایش می دهند.”

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


شرکت بلبرنگ افرا صنعت
شرکت دژ فولاد ایرانیان
شرکت دخانیات ایران
کارخانه التاجر و الوارس
شرکت هوکا
پروژه 60

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/ttmpicom/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52