• تهران،جردن، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، کوچه جم، پلاک ۷
  • info@ttmpi.com
  • 021-44441820

تاریخ انقضای تنباکو میوه ای

تاریخ انقضای تنباکو میوه ای

تاریخ انقضای تنباکو میوه ای

تنباکو میوه ای یکی از محصولات دخانیاتی محبوب می باشد. هربسته تنباکو میوه ای ممکن است چندین مرتبه قلیان کشیدن را تأمین کند. سوالی که برای مصرف کنندگان تنباکو میوه ای پیش می آید این است که آیا تنباکو میوه ای منقضی می شود یا خیر؟

تنباکو میوه ای هم مانند سایرمواد مصرفی شما دارای تاریخ انقضا می باشد. تنباکو ای که برای قلیان استفاده می کنید باید تازه باشد.

هنگام خریداری تنباکو میوه ای باید به تاریخ مصرف و انقضای آن دقت نمود. به طور کلی، تنباکو میوه ای بیش از 2سال از زمان تولید خود می تواند دوام بیاورد. تنباکو میوه ای پس از باز شدن بسته بندی، حداقل 6 ماه تازه باقی می ماند. البته تازه ماندن تنباکو میوه ای مشروط به نگهداری مناسب از آن می باشد.

اگر تنباکو میوه ای شما خشک نشده باشد یا اثراتی از کپک زدن در آن مشاهده نشود تا یک سال می توان آن را مصرف نمود.

اگر تنباکو سنتی داشته باشید احتمال منقضی شدن آن نسبت به تنباکو میوه ای بیشتر است. اگر در ترکیب تنباکو مواد نگهدارنده و گیلیسیرین وجود نداشته باشد این محصول زودتر خراب می شود.

گیلیسیرین

گیلیسیرین یک ماده نگهدارنده خوب است که در ترکیب تنباکو میوه ای استفاده می شود. معمولاً در ترکیب تنباکو میوه ای و معسل از اسید سیتریک نیز استفاده می شود تا به حفظ بیشتر آن کمک شود. کپک ها در محیط مرطوب به خوبی رشد می کنند و این مسئله ماندگاری تنباکو میوه ای را تهدید می کند. اسانس ها و طعم دهنده های استفاده شده در تنباکو میوه ای نیز ممکن است با گذشت زمان تضعیف شوند.

نگهداری تنباکو میوه ای

شایع ترین دلیل در ضایع شدن تنباکو میوه ای، نگهداری نامناسب از آن است.در صورت نگهداری صحیح تنباکو میوه ای باکیفیت را می توان ماه ها استفاده نمود.

تنباکو میوه ای اگر در معرض نور، گرما و هوا قرار بگیرید تخریب شدن آن، تسریع می شود. پس تنباکو میوه ای باید در ظروف دربسته و مناسب نگهداری شود. نگهداری تنباکو میوه ای در ظرف مهروموم شده، در دمای اتاق و به دور از نور بر ماندگاری این محصول می افزاید.

نگهداری تنباکو میوه ای در کیسه های زیپ لاک نیز از آن به خوبی محافظت می کند. تنباکو میوه ای اگر به خوبی نگهداری نشود، با گذشت زمان اسانس ها و طعم های آن از بین می رود.

توصیه آخر این است که تنباکو میوه ای در حجم زیاد خریداری نشود و فقط به اندازه مصرفی کوتاه مدت تهیه شود.

تاریخ انقضا تنباکو میوه ای_نگهداری تنباکو میوه ای_تنباکو میوه ای

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


شرکت بلبرنگ افرا صنعت
شرکت دژ فولاد ایرانیان
شرکت دخانیات ایران
کارخانه التاجر و الوارس
شرکت هوکا
پروژه 60

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/ttmpicom/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52