• تهران،جردن، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، کوچه جم، پلاک ۷
  • info@ttmpi.com
  • 021-44441820

کارخانه مانی توتون کیش

کارخانه مانی توتون کیش

کارخانه مانی توتون کیش

یکی از قویترین مجموعه های تولید کالای دخانی در جنوب کشور عزیزمان ایران واقع شده. در جزیره زیبای کیش این مجموعه در حال صادرات محصولات می باشد. دخانیات تولید شده در این کارخانه به کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای افریقایی صادر می شود. همچون عمان، امارات، بحرین، قطر، عراق و کشورهای آفریقایی چاد زامبیا موزامبیک تانزانیا مراکش الجزایر لیبی اردن و مصر می باشد. مجموعه مانی توتون کیش تحت لیسانس و لایسنس کمپانی باور گروه کانادا می باشد. و با شرکت صنایع ماشین سازی دخانیات تهران تکنیک همکاری بلند مدت ده ساله دارد. برای تامین مواد اولیه و تامین قطعات و ماشین آلات و متریال مورد نیاز خط تولید دخانیات و تنباکوی کشور و کشورهای همجوار.

مانی توتون کیش

کمپانی قدرتمند مانی توتون کیش در حال رقابت با تمام برندهای اینترنشنال و بین‌المللی می‌باشد. کمپانی مانی توتون کیش با ارتقای سطح فنی تولید و دانش فنی تولید و فرآوری تنباکو معسل. به صورت علمی و دانش بنیان در حال رقابت با کشورهای تولید کننده تنباکوی میوه ای می باشد.

این کمپانی دارای ۱۵۰ نفر پرسنل مستقیم. و ۴۵۰ نفر نیروی غیر مستقیم در حال توزیع و بازار هدف داخلی و بین المللی در عرصه تولید میباشد. و بصورت قدرتمند اقدام به تولید تنباکو معصل میکند.

این کمپانی دارای برترین برندهای بین المللی میباشد. که در حوزه تولید و بسته بندی و ارسال توتون و تنباکو معسل به کشور های بین المللی فعال است.

این کمپانی دارای ۳ برند بین‌المللی در حوزه اینترنشنال می باشد. و از لحاظ کیفیت و قیمت جزء ۱۵ تا برند اول دنیا میباشد.

در حال حاضر کمپانی مانی توتون کیش در حال گسترش فعالیت خود میباشد. این گسترش  در حوزه آسیای شرقی بلوک شرق آسیا میباشد. از جمله سی لانکا، لائوس، میانمار، هندوستان، پاکستان، افغانستان، ازبکستان. این کارخانه دارای قرارداد ۱۰ ساله با صنایع ماشین سازی دخانیات تهران تکنیک می باشد.

این کمپانی در حال ساخت زیرساخت های کارخانه تولید سیگار سازی در حوزه خلیج فارس و کشور عزیزمان ایران می باشد. و در این زمینه نیز قرارداد ۱۵ ساله با کمپانی ماشین سازی تهران دخان صنعت کار صنایع ماشین سازی تهران تکنیک دارد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


شرکت بلبرنگ افرا صنعت
شرکت دژ فولاد ایرانیان
شرکت دخانیات ایران
کارخانه التاجر و الوارس
شرکت هوکا
پروژه 60

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل