• تهران،جردن، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، کوچه جم، پلاک ۷
  • info@ttmpi.com
  • 021-44441820

تنباکو میوه ای الواحه

تنباکو میوه ای الواحه

تنباکو میوه ای الواحه

تنباکو میوه ای الواحه، یکی از محصولات قدیمی و خوش آوازه در بازار دخانیات است. تنباکو قلیان الواحه یکی از بهترین مارک های تجاری تنباکو میوه ای در جهان است.

تنباکو میوه ای از ترکیب برگ توتون و تنباکو خشک شده،  اسانس تنباکو و سایر افزودنی ها تولید می شود. تنباکو میوه ای یکی از محصولات دخانیات است که در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد.

امروزه در کارخانه های زیادی تنباکو میوه ای در سراسر جهان تولید می شود. کارخانه های تولید تنباکو الواحه، نخلا و الفاخر پیشتازان بازار تنباکو میوه ای هستند که رقابت تنگاتنگی باهم دارند.

تنباکو میوه ای الواحه

تنباکو میوه ای الواحه ساخت کشور اردن می باشد. این تنباکو میوه ای از سال 1972 در اردن تولید می شود و در سراسر جهان به فروش می رسد. تنباکو میوه ای الواحه در میان افرادی که حرفه ای  قلیان می کشند، از محبوبیت زیادی برخوردار است. همچنین این مارک از تنباکو برای افراد مبتدی نیز گزینه خوبی می باشد.

در ساخت تنباکو میوه ای الواحه از برگ توتون و تنباکو فرانسوی استفاده می شود. محصولات تنباکو الواحه فاقد رنگ دهنده هستند. تنباکوهای میوه ای الواحه منحصر به فرد، بسیار خوش طعم و خوش بو هستند.

تنباکو میوه ای الواحه با کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب عرضه می شود. تنباکو میوه ای الواحه معمولاً به دلیل قیمت مناسب شناخته می شود. کارخانه تنباکو میوه ای الواحه محصولات خود را با تنوع بالا به بازار عرضه می کند. این تنباکو در طعم های کلاسیک و مدرن تولید می شود.

تنباکو دوسیب الواحه امروزه در میان مصرف کنندگان به خوبی جا باز کرده است. تنباکو دوسیب الواحه بسیار گیرا و خوش دود است. تنباکو دوسیب الواحه خوش بو و ملس است. طعم های پرتقال، نعناع، هندوانه نعناع و لیمو نعناع از تنباکو میوه ای الواحه نیز محبوب بوده اند.

 

تنباکو میوه ای الواحه_تنباکو میوه ای_کارخانه تولید تنباکو_برگ توتون و تنباکو_اسانس تنباکو

 

 

 

 

 

 

۱ نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


شرکت بلبرنگ افرا صنعت
شرکت دژ فولاد ایرانیان
شرکت دخانیات ایران
کارخانه التاجر و الوارس
شرکت هوکا
پروژه 60

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل