• تهران،جردن، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، کوچه جم، پلاک ۷
  • info@ttmpi.com
  • 021-44441820

نحوه درست کردن تنباکو دوسیب

نحوه درست کردن تنباکو دوسیب

نحوه درست کردن تنباکو دو سیب در منزل

درست کردن تنباکو دو سیب به این روش است که. ابتدا باید تنباکوی خام را با قیچی خرد کنید.و سپس این تنباکوهای خرد شده را در آب میگذارید. تا مواد مضر و نیکوتین آن در مدت نیم ساعته در اب از بین برود.و حتی میتوانید ان را بجای نیم ساعت، پنج دقیقه در اب بجوشانید. و سپس ان ها را از اب در اورده و زیر افتاب خشک کنید یا روی بخاری بگذارید.در این مرحله مقداری عسل و گلوکز به تنباکو اضافه میکنیم. سعی کنید از عسل رقیق استفاده کنید که حل کردن این ترکیب با مشکل مواجه نشود. و همچنین برای ترکیب بهتر میتوان از اسانس میوه استفاده کرد.

اضافه کردن میوه

و حالا نوبت اضافه کردن میوه دلخواه است. برای مثال سیب را در مخلوط کن ریخته و ان را حسابی له میکنید. البته در ابتدا پوست و دانه های آ را جدا کرده باشید. و یا می توانید آن را با چاقو به تکه های بسیار ریزی تبدیل کنید. برای اینکه کیفیت تنباکو افت نکند. شما بهتر است تمامی اب وجود در تکه های سیب را بگیرید. بنابراین ان را در ماهیتابه ریخته و بپزید. بعد از مدتی اب ان تبخیر میشود.

پس از سرد شدن سیبها به آن مقداری گلیسیرین اضافه کنید. گلیسیرین از سوختن تنباکو و همچنین برای غلیظ شدن دود قلیان ضروری است.
در این مرحله همه ی مواد از جمله گلیسیرین و تنباکو و سیب را با هم مخلوط میکنید. و خوب به هم میزنید. و برای اینکه زیاد خشک نباشد میتوان به ان گلوکز یا گیلیسیرین اضافه کرد. اگه تنباکوی خوب میخواهید به غلظت گیلیسیرین در ان توجه کنید. هرچقدر گیلیسیرین بیشتر باشد تنباکو بهتر میشود.

مرحله اخر

و سپس در اخرین مرحله، برای درست کردن تنباکو دو سیب تمامی این ترکیب را داخل فویل بپیچید و داخل فر قرار دهید. با دمای 180درجه به مدت 45 دقیقه باید بپزد. و پس از پختن و خروج ان از فر به ان مقداری عسل یا گلوکز یا گیلیسیرین بزنید تا خشکی ان رفع شود. و بعد ان را در اندازه های مساوی در فریزر بگذارید. و هر کدام را برای استفاده خارج کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


شرکت بلبرنگ افرا صنعت
شرکت دژ فولاد ایرانیان
شرکت دخانیات ایران
کارخانه التاجر و الوارس
شرکت هوکا
پروژه 60

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل