• تهران،جردن، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، کوچه جم، پلاک ۷
  • info@ttmpi.com
  • 021-44441820

دخانیات مفید است!

دخانیات مفید است!

دخانیات مفید است!

اینکه سیگار کشیدن مفید است یا خیر باید شواهد علمی داشته باشد. بنابر این اف دی ای آمریکا از همه ی تولیدکنندگان دخانیات خواسته تا با ارائه شواهدی علمی آن را تعیین کنند.

یکدسته نگرانی هایی برای مفید بودن آن در دست بررسی است. که شامل این موارد میشود:

1- در دسترس بودن نیکوتین و سایر محصولات دخانی. جوانان و نوجوانان را وسوسه به استفاده کردن از آن نمیکند. و هچنین باعث نشود که به ادامه ی استفاده از آن ها ترغیب شوند.

2- اکثر سیگارها با 20 نخ سیگار ارائه میشود. و نیکوتین موجود در این 20 نخ زیاد نیست. و این تعداد از یک بسته سیگار نمیتواند خطرات جدی داشته باشد. بنابراین خطر سوء استفاده نیکوتین ندارد.

3- و داشتن یکسری شواهد که نشان دهنده مصرف سیگار الکترونیک توسط فقط افراد سیگاریست. و اگر نباشد آنان به سیگار ادامه می دهند. این محصول باعث استفاده کاربران از آن میشود. و باعث افزایش کاربران از آن نمیشود. و کسانی که به این محصول روی آورده اند سیگار را ترک کرده اند. مصرف این محصول خیلی به مراتب کمتر از مصرف دخانیات است.

4-مصرف دخانیات بیشتر جمعیت جوان و اقلیت را هدف قرار می دهد. مصرف سیگار در بین این جمعیت نباید باعث بیشتر شدن و رشد آن شود.

9 سپتامبر

اف دی ای در تاریخ 9 سپتامبر که ی مهلت معین است. در مورد این محصول تصمیم گیری کند. و در رابطه با آن شفاف سازی نماید.

 

1.) FDA باید اقدامات اجرایی فوری را برای حذف محصولات از بازار که درخواست. آنها مورد نیاز است. اما تا مهلت مقرر 9 سپتامبر ارسال نشده اند. انجام دهد.

2.) FDA باید محصولاتی را که برای آنها درخواست شده است. تا مهلت مقرر 9 سپتامبر و سایر اطلاعات لازم را برای افشای تطابق صنعت .با مهلت مقرر و اجرای FDA در اختیار آنها قرار دهد.

3.) روند بازنگری FDA باید به اندازه کافی شفاف باشد. تا به مردم اجازه دهد شواهدی را که تولیدکنندگان ارائه می دهند. تا نشان دهند که یک محصول با استانداردهای بهداشت عمومی مطابقت دارد. ارزیابی کرده و مردم را قادر سازد تا در برنامه های خاص به FDA اطلاعات ارائه دهند.

مهلت 9 سپتامبر شامل محصولات دخانی است. که در بین بچه ها بسیار محبوب است. طبق نظر سنجی ملی دخانیات جوانان در سال 2019 . از سال 2017 تا 2019 ، مصرف سیگار الکترونیکی در بین دانش آموزان دبیرستانی ایالات متحده بیش از دو برابر شد. (از 11.7 to به 27.5). بیش از 5.3 میلیون کودک در سال 2019 از سیگار الکترونیکی استفاده کردند.که طی دو سال بیش از 3 میلیون نفر افزایش یافته است.

در بین بچه ها

سیگارها همچنان در بین بچه ها محبوب هستند. در سال 2019 ، دانش آموزان دبیرستانی بیشتر از سیگار سیگار می کشیدند. (7.6 v در مقابل 5.8) ، و سیگار کشیدن به ویژه در بین دانش آموزان دبیرستانی سیاهپوست با 12.3 زیاد بود. سیگارهای الکترونیکی و سیگارها در طیف وسیعی از طعم ها که برای بچه ها جذاب است به فروش می رسند.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


شرکت بلبرنگ افرا صنعت
شرکت دژ فولاد ایرانیان
شرکت دخانیات ایران
کارخانه التاجر و الوارس
شرکت هوکا
پروژه 60

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/ttmpicom/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52