• تهران،جردن، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، کوچه جم، پلاک ۷
  • info@ttmpi.com
  • 021-44441820

صنعت دخانیات کشورهای آمریکای جنوبی

صنعت دخانیات کشورهای آمریکای جنوبی

سلامت عمومی

صنعت دخانیات کشورهای آمریکای جنوبی به نقطه عطفی در سلامت عمومی دست یافتند. شهروندان هر کشور آمریکای جنوبی در حال حاضر از خطرات دود سیگار محافظت می شود.

و این اولین قاره چند ملتی است که به این معیار دست یافته است. با این سیاست ، پاراگوئه به بقیه آمریکای جنوبی در حفاظت از سلامت شهروندان. خود و حق تنفس هوای تمیز و بدون دود پیوسته است. و الگویی قدرتمند برای کل جهان است.

همه شهروندان کشورهای آمریکای جنوبی. حدود 430 میلیون نفر در حال حاضر ، تحت قوانینی قرار می گیرند. که مکان های عمومی و محل های کار بدون دخانیات را الزامی می کند.

مناطق مشخص شده برای سیگار

این قوانین همچنین مناطق مشخص شده برای سیگار کشیدن را ممنوع می کند-یک حفره رایج که حفاظت از دود را تضعیف می کند و اغلب توسط صنعت دخانیات ترویج می شود.

این پیشرفت خیره کننده نتیجه سالها تعهد و اقدام رهبران سیاسی و گروه های جامعه مدنی در کشورهای آمریکای جنوبی است. که برای انجام تعهدات خود تحت کنوانسیون چارچوب سازمان بهداشت جهانی در زمینه کنترل صنعت دخانیات (WHO FCTC). معاهده جهانی کنترل دخانیات تلاش می کنند.

سال 2020 پانزدهمین سالگرد FCTC بود. هنگامی که FCTC برای اولین بار به اجرا درآمد ، تنها یک کشور در آمریکای جنوبی. اروگوئه ، شهروندان خود را در برابر دود سیگار محافظت گسترده و م providedثر کرد.

ثابت شده است که قوانین جامع بدون دود در بین مردم محبوبیت زیادی دارد. به سرعت سلامت را بهبود می بخشد و به کسب و کار آسیبی نمی رساند. شواهد علمی روشن است. که تنها راه م effectiveثر برای محافظت از کارگران و عموم مردم در برابر دود سیگار ، اجرای محیط های جامع بدون دود است. که برای همه محل های کار و اماکن عمومی ، از جمله رستوران ها ، کافه ها و دیگر اماکن پذیرایی کاربرد دارد.

موفقیت آمریکای جنوبی

موفقیت آمریکای جنوبی به ویژه خبر خوبی است زیرا کشورها با همه گیری COVID-19 دست و پنجه نرم می کنند. هیچ وقت حفظ سلامت ریه ها مهمتر نبوده است. یکی از بهترین راه ها برای ترک سیگار و مواد مخدر است. و کمپین کودکان بدون دخانیات از سیاست گذاران خواسته است. تا اقدامات جدی برای کاهش سیگار و بخار انجام دهند.

از آنجایی که شرکت های دخانیات به شدت با سیاست های اثبات شده برای کاهش مصرف دخانیات مبارزه می کنند. و به دنبال تغییر نام تجاری خود در زمینه سلامت هستند.

حتی اگر از بیماری همه گیر فعلی برای بازاریابی محصولات مضر و اعتیادآور خود سوء استفاده می کنند. ضروری است که دولت ها و حامیان سلامت مبارزه را ادامه دهند. و به شدت اقدامات کنترل شده دخانیات را که توسط FCTC WHO مقرر شده است به شدت اجرا کنید.

کمپین برای کودکان

کمپین برای کودکان بدون دخانیات سالها تلاش و پشتکار سرسختانه رهبران سیاسی آمریکای جنوبی و قهرمانان سلامت در جنبش کنترل دخانیات را تحسین می کند. این دستاورد در پی سالها حمایت خیرین بلومبرگ برای حذف مصرف دخانیات در کشورهای کم درآمد و متوسط ​​در آمریکای لاتین و سراسر جهان است.

کشور به کشور ، از جمله اروگوئه و برزیل ، اما نه محدود به آن ، رهبران بین المللی بهداشت عمومی از قوانین حمایت از دخانیات حمایت کرده و در پارلمان و دادگاه ها در برابر شرکت های دخانیات ایستادگی کردند.

ما از دولتهای آمریکای جنوبی می خواهیم به تصویب و اجرای قوانین کنترل قوی دخانیات از جمله افزایش مالیات بر دخانیات ، هشدارهای جامع بهداشتی در مورد بسته بندی دخانیات و ممنوعیت تبلیغات دخانیات ادامه دهند و از کشورهای جهان می خواهیم که از نمونه جنوب پیروی کنند.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


شرکت بلبرنگ افرا صنعت
شرکت دژ فولاد ایرانیان
شرکت دخانیات ایران
کارخانه التاجر و الوارس
شرکت هوکا
پروژه 60

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل