• تهران،جردن، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، کوچه جم، پلاک ۷
  • info@ttmpi.com
  • 021-44441820

صادرات تنباکو

صادرات تنباکو

 

صادرات تنباکو

بنظر شما پر سود ترین کالایی که می تان از ایران به کشورهای عربی صادر نمود چیست؟ فرش یا صنایع دستی؟ و یا تتون و تنباکو؟ بله صادرات تنباکو به کشورهای عربی سود خوبی دارد و البته مافیا نیز دارد، برای این کار به کشورهای عربی نظیر لبنان شما احتیاج به رابطه و ضابطه و مقداری سرمایه اولیه دارید.

کشور لبنان به دلیل ویژگی هایی که دراد کشیده قلیان و استفاده از تنباکوی ایرانی رواج بسیاری دارد. بخصوص در میان جواان . صادرات تنباکو ایرانی به لبنان در غالب تنباکوی زرد طلایی ایرانی شهرت دارد. و لبنانب ها به آن می گوینده تنباک عجمی.

اولین تقاضایی که لبنانی ها از ایرانیان دارن در حول و حوش تنباکوی زرد ایرانی است.

لبنانب ها به تنباکو زرد و طلایی اصفهان ایران علاقه دارند. که توسط سازمان دخانیات ایران تولید می شود. صادرات تنباکو پودر شده و یا خوانسار برای آنان جذابیتی ندارد.

صادرات تنباکو از ایران به لبنان در گمرک ایران، یک میلیون و دویست هزار دلار ذکر شده. ولی در گمرک لبنان مقداری برای واردات تنباکو از ایران ذکر نشده.

تنباکوی زرد طلایی فقط برای صادرات تولید می شود و خرید و فروش آن در ایران ممنوع است. قیمت آن در بازارهای داخلی ایران بسته ای 30 هزار تومن و در بازار لبنان صد دلار است. و فقط قشر مرفه لبنان و عربی از این تنباکو می توانند استفاده کنند. و قیمت یک قلیان با تنباکوی ایرانی در لبنان دو برابر یک قلیان معمولی است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


شرکت بلبرنگ افرا صنعت
شرکت دژ فولاد ایرانیان
شرکت دخانیات ایران
کارخانه التاجر و الوارس
شرکت هوکا
پروژه 60

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل