• تهران،جردن، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، کوچه جم، پلاک ۷
  • info@ttmpi.com
  • 021-44441820

رابطه عجیب تنباکو و کووید 19

رابطه عجیب تنباکو و کووید 19

رابطه عجیب تنباکو و کووید 19

برای همه ی ما شاید سوال باشد که آیا مصرف تنباکو و نیکوتین ابتلا به کووید 19 را کاهش می دهد؟ آیا نیکوتین محافظی در برابر ویروس تازه به دوران رسیده است؟

کووید 19 یک بیماری عفونی است که در وهله اول به ریه حمله می کند.این بیماری همه گیر در حال گسترش در سراسر جهان می باشد.

در این میان ادعاهای عجیبی به گوش می رسند. افراد سیگاری مبتلا به کرونا کمتر در بیمارستان ها بستری شده اند. این آمار در چین، فرانسه و ایالات متحده منتشر شده است. در چین تنها 9.6 درصد از افراد سیگاری در بیمارستان ها بستری شده اند. پیرو این قضیه محققان اعلام کرده اند که مطالعات بیشتری باید صورت بگیرد. افراد سیگاری در میان مبتلایان کووید 19 نادر هستند.چندین استدلال نشان می دهد نیکوتین مسئول این اثر محافظتی می باشد! نیکوتین ممکن است از نفوذ و گسترش ویروس کووید19 جلوگیری کند و اثر پیشگیرانه داشته باشد.

سازمان جهانی بهداشت((WHO همواره در حال تحقیقات جدید است.تحقیقات جدیدی که ذهن همه را درگیر کرده است،ارتباط میان دخانیات و کووید 19 می باشد.سازمان جهانی بهداشت محققان،دانشمندان و رسانه ها را به تحقیق در این مورد تشویق می کند.

حقایقی که تا به امروز در مورد تنباکو و نیکوتین وجود داشته ادعای فوق را کمی زیر سوال می برد. سیگار کشیدن عملکرد ریه ها را مختل می کند و سیستم ایمنی بدن را تضعیف می کند. توتون و تنباکو نیز خطری عمده برای بیماری های غیر واگیر مانند بیماری های قلبی عروقی و بیماری های تنفسی هستند. با این وجود در حال حاضر اطلاعات کافی در مورد ارتباط میان تنباکو و کووید 19 وجود ندارد و تحقیقات همچنان ادامه دارد…..

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


شرکت بلبرنگ افرا صنعت
شرکت دژ فولاد ایرانیان
شرکت دخانیات ایران
کارخانه التاجر و الوارس
شرکت هوکا
پروژه 60

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل