• تهران،جردن، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، کوچه جم، پلاک ۷
  • info@ttmpi.com
  • 021-44441820

راه اندازی کارخانه تنباکو

راه اندازی کارخانه تنباکو

راه اندازی کارخانه تنباکو

در گذشته تنباکو از کشورهای عربی و ترکیه وارد ایران می شد. اما امروزه شاهد پیشرفت های چشمگیری در ایران هستیم. و تنباکو در داخل کشور تولید می شود.

مصرف زیاد تنباکو میوه ای در کشور صنایع را به سمت راه اندازی کارخانه تنباکو و تأمین خط تولید آن هدایت کرده است. ساخت تجهیزات خط تولید تنباکو در داخل مزایای زیادی را به همراه دارد. تولید و تأمین تجهیزات خط تولید تنباکو علاوه بر اشتغال زایی، مانع خروج ارز از کشور می شود.

راه اندازی کارخانه تنباکو

چند سالی است که ایران در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی بسیار پیشرفت نموده است.پس به شما توصیه می شود اگر قصد راه اندازی کارخانه تنباکو را دارید، به سراغ شرکت های صنعتی داخلی بروید. شما می توانید با هزینه کمتر ماشین آلات تولید تنباکو و دستگاه بسته بندی تنباکو .را با کیفیت بالا و مشابه نمونه خارجی در داخل تهیه نمایید.

راه اندازی کارخانه تنباکو

مجموعه های صنعتی داخلی صفر تا صد راه اندازی کارخانه تنباکو را برعهده می گیرند و تولید ملی و کارآفرینی را رونق می بخشند.

صنایع ماشین سازی و بسته بندی دخانیات تهران تکنیک به صورت تخصصی .در زمینه ماشین آلات صنعتی در حوزه دخانیات فعالیت می کند.

این مجموعه صنعتی با ساخت و طراحی ماشین آلات صنعتی صنایع دخانیات. توانسته قوی ترین مجموعه فنی مهندسی را با دانش علمی برتر در کشور تأسیس کند.

مجموعه دخان صنعت راه اندازی کارخانه تنباکو را به صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک عهده دار می شود. این مجموعه صنعتی از تکنولوژی روز استفاده کرده. و خط تولید و بسته بندی. تنباکو میوه ای و معسل را با سرعت و دقت بالا راه اندازی می کند. تمامی تجهیزات و ماشین آلات تولید تنباکو در این مجموعه با ظرفیت .و توان تولیدی بالا به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می شوند.

راه اندازی کارخانه تنباکو

استفاده از خط تولید اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در کارخانه تولید تنباکو ، تولید تنباکو  را تسهیل می کند. راه اندازی کارخانه تنباکو به صورت اتوماتیک نیروی انسانی و هزینه ها را کاهش می دهد. همچنین کیفیت وکارایی محصول تولیدی را بهبود می بخشد. و در زمان صرفه جویی می کند.

بسته بندی، قسمت مهمی از فرآیند تولید محصولات دخانیات به ویژه تنباکو میوه ای و معسل می باشد. به دلیل غلظت بالا و چسبندگی تنباکو میوه ای فرآیند بسته بندی این محصول پیچیده تر می باشد.

راه اندازی کارخانه تنباکو

در گذشته تنباکو تولیدی به صورت دستی. با پر کن ها پر می شد و فرآیند بسته بندی به صورت دستی انجام می شد. امروزه برای بسته بندی تنباکو از دستگاه بسته بندی تنباکو استفاده می شود. دستگاه بسته بندی تنباکو به طور خودکار و اتوماتیک بدون دخالت دست بسته بندی تنباکو انجام می شود. بسته تنباکو با استفاده از این دستگاه ها با سرعت و کیفیت بالا انجام می شود و فقط نیازمند به یک اپراتور می باشد.

 

راه اندازی کارخانه تنباکو_تجهیزات خط تولید تنباکو_ماشین آلات تولید تنباکو_دستگاه بسته بندی تنباکو_صنایع ماشین سازی وبسته بندی دخانیات تهران تکنیک_دخان صنعت_خط تولید و بسته بندی تنباکو میوه ای و معسل_کارخانه تولید تنباکو

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


شرکت بلبرنگ افرا صنعت
شرکت دژ فولاد ایرانیان
شرکت دخانیات ایران
کارخانه التاجر و الوارس
شرکت هوکا
پروژه 60

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل