• تهران،جردن، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، کوچه جم، پلاک ۷
  • info@ttmpi.com
  • 021-44441820

تولید تنباکو

تولید تنباکو

تولید تنباکو صنعتی

برای تولید تنباکو صنعتی نیاز به گذراندن چند مرحله دارید که توسط تجهیزات صنعتی امکان پذیر است در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

دستگاه بلندر :

این دستگاه از استیل ضد زنگ ساخته شده است. و کار آن ترکیب و مخلوط خمیر تنباکو میباشد. در این مرحله تنباکوی خرد شده با عسل و گلوکز و گلیسیرین و اسانس باید ترکیب گردد.

میکسر دو جداره :

در این دستگاه کار ترکیب آب با تنباکو اتفاق می افتد. و در صورتی که شما قصد تولید تنباک. میوه ای داشته باشید. میتوانید در این مرحله کار را به این دستگاه بسپارید. تا تمیز و به صرفه اسانسها را با تنباکو ترکیب کند. این میکسر دو جداره است و جنس ان از استیل ضد زنگ می باشد.

سیستم پاشش :

این دستگاه نیز ضد زنگ است. و وظیفه ان پمپ کردن مایع به بلندر میباشد. و دارای یک پمپ سانتریفیوژ است. که همراه با یک قیف به عمل پمپ می بپردازد.

دستگاه بخار زن دورانی :

این دستگاه علاوه بر بخار زدن به تنباکو آن را مخلوط نیز میکند. و عملیات بخار زدن به تنباکو بدلیل جلوگیری از خشک شدن آن در روند تولید تنباکو صنعتی میباشد.

ماشین چاپگر جوهر افشان :

در این مرحله پس از تولید تنباکو صنعتی، روی بسته بندی آن این دستگاه چاپ انجام میدهد.

روش تولید و بسته بندی تنباکو میوه ای صنعتی :

در مراحلی که تباکو در دستگاه مخلوط کن و میکسر به سر می برد. با اضافه نمودن عسل و میوه و همچنین دیگر مواد شیرین کننده ماننده شیره و معسل. میتوان تنباکوی معسل ساخت. برای بسته بندی با دستگاه اکسترودر میتوان آن را برش زد. و خمیرهای تنباکو را به مقادیر مساوی جهت بسته بندی در می اورد. و این بسته بندی ها در اندازه های 50 تا 250 گرمی میباشند. که کار را بسیار راحت مینماید.

در تنباکو میوه ای طعم هایی مانند انار، دوسیب، آناناس، نارگیل و پرتقال و بلوبری طرفدار دارد. و برخی سبزیجات هم برای طعم دادن به این موارد مانند اکالیپتوس و نعنا میتواند موثر باشد.

گیاهان تنباکو در مقایسه با توتون برگهای پهناوری دارد. و همچنین ضخامت آن نیز بیشتر است.

برای راه اندازی خط کامل توتون و تنباکو با مشاوران مجرب تهرانی تنباکو تماس حاصل فرمایید. این روزها تجارت توتون و تنباکو در کشورهایی مانند ایران از سوداورترین موارد تجارتی به حساب می آید.

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


شرکت بلبرنگ افرا صنعت
شرکت دژ فولاد ایرانیان
شرکت دخانیات ایران
کارخانه التاجر و الوارس
شرکت هوکا
پروژه 60

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل