• تهران،جردن، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، کوچه جم، پلاک ۷
  • info@ttmpi.com
  • 021-44441820

فروش محصولات تنباکو طعمدار

فروش محصولات تنباکو طعمدار

فروش محصولات تنباکو طعمدار

واشنگتن ، دی سی-با رای گیری نهایی امروز برای پایان دادن. به فروش محصولات تنباکو طعم دار-از جمله سیگارهای الکترونیکی طعم دار. سیگارهای منتول و سیگارهای طعم دار-شورای DC واقعاً اقدام تاریخی را برای محافظت از کودکان در برابر اعتیاد به دخانیات. پیشبرد ارزش ویژه سلامت و صرفه جویی انجام داده است. به ویژه در میان ساکنان سیاه پوست آن زندگی می کند. اقدام شورا حرکت درستی برای جلوگیری از اعتیاد صنعت دخانیات به نسل جدید کودکان و معکوس کردن پیشرفت عظیمی است.که ما در کاهش مصرف دخانیات در جوانان به دست آورده ایم.

مخرب ترین تاکتیک صنعت دخانیات

ما به شدت اعضای شورای شورای مری چه ، وینسنت گری و چارلز آلن را به خاطر رهبری آنها در حفاظت از سلامت کودکان دی سی و ارتقاء برابری سلامت تحسین می کنیم.

این اقدام شوروی مخرب ترین تاکتیک صنعت دخانیات را برای جذب و اعتیاد آور کودکان – بازاریابی محصولات طعم دار – سرکوب خواهد کرد. و این امر به پایان رساندن هدف های غارتگرانه صنعت علیه جوامع سیاهپوست با سیگار منتول کمک می کند. نوعی نژادپرستی نهادی که جان و سلامت سیاهان را به خطر انداخته است. عامل اصلی نابرابری های سلامتی است و باید برای همیشه متوقف شود.

افزودن منتول و سایر محصولات تنباکو طعم دار. به این لایحه در واکنش به نظرات عمومی قوی در طول این فرآیند صورت گرفت.

وزارت امور مصرف کنندگان

نکته مهم این است. که این لایحه به گونه ای اجرا می شود. که از هرگونه سوء استفاده احتمالی از قانون محافظت می کند.

وزارت امور مصرف کنندگان و مقررات نظارتی DC – نه پلیس – قانون جدید را اجرا خواهد کرد. و اعمال آن فقط بر خرده فروشان خواهد بود. نه مصرف کنندگان فردی.

شورا امروز اصلاحیه ای را تصویب کرد تا این امر به صراحت و کاملاً روشن شود.

ما ناامید هستیم که شورا برخی از قلیان فروشی ها را معاف کرد.

نظرسنجی ملی دخانیات جوانان 2020

طبق نظرسنجی ملی دخانیات جوانان 2020 ، نزدیک به 600000 جوان در ماه گذشته از قلیان استفاده کرده اند. مانند دیگر محصولات تنباکو ، شواهد قوی وجود دارد که نشان می دهد.

قلیان طعم دار برای جوانان جذاب است و ممکن است. نقش مهمی در شروع مصرف قلیان داشته باشد.

طبق گزارش CDC ، استفاده از قلیان برای کشیدن دخانیات خطرات جدی برای سلامتی افراد سیگاری و سایر افرادی که در معرض دود قلیان قرار دارند ، به همراه دارد.

برای محافظت از سلامت عمومی ، ما از قانون جامعی حمایت می کنیم که فروش تمام محصولات تنباکو طعم دار در همه مکان ها را متوقف می کند.

محصولات خوش طعم

محصولات خوش طعم به همه گیری فعلی استفاده از سیگار الکترونیکی جوانان دامن زده است.

به طوری که 13 درصد از دانش آموزان دبیرستانی DC در حال حاضر از سیگار الکترونیکی استفاده می کنند. در سطح ملی ، 3.6 میلیون کودک از سیگار الکترونیکی استفاده می کنند.

در حالی که درصد زیادی از آنها به طور مکرر یا روزانه از سیگار الکترونیکی استفاده می کنند-این یک نشانه مطمئن از اعتیاد است.

ما می دانیم که 83 درصد از جوانان سیگار الکترونیکی از محصولات طعم دار استفاده می کنند.

محصولات طعم دار نیز از دیرباز یک استراتژی مورد علاقه صنعت دخانیات برای هدف قرار دادن کودکان ، سیاهان آمریکایی ، جامعه LGBTQ و دیگر جوامع بوده است.

نیمی از بچه هایی که سیگار کشیدن را امتحان می کنند. با سیگار منتول شروع می کنند. شواهد نشان می دهد که منتول شروع سیگار کشیدن را برای کودکان آسان تر می کند. و ترک سیگارها را برای آنها سخت تر می کند.

به دلیل بازاریابی غارتگر صنعت دخانیات ، 85 درصد از سیگاری های سیاه پوست سیگار منتول می کشند. در حالی که در دهه 1950 کمتر از 10 درصد بود. سیگارهای منتول دلیل اصلی این است که استعمال دخانیات عامل شماره یک مرگ های قابل پیشگیری در بین سیاهپوستان است.

سالانه 45000 نفر سیاه پوست را قربانی می کند. و چرا سیاه پوستان آمریکایی ترک سیگار را سخت تر می کنند و بیشتر در معرض بیماری های ناشی از دخانیات قرار دارند. سرطان ریه ، بیماری قلبی و سکته مغزی.

علاوه بر این ، سیگارهای ارزان قیمت و طعم دار – که در صدها طعم مانند سرخ موز ، دینامیت گیلاس و شکلات فروخته می شوند.

در سال های اخیر بازار را فرا گرفته و به محبوبیت این محصولات در بین کودکان دامن زده است.

بر اساس نظرسنجی ملی دخانیات جوانان 2020 . سیگار برگ اکنون محبوب ترین محصول دخانیات در بین دانش آموزان سیاه دبیرستانی و دومین محصول محبوب دخانیات. پس از سیگار الکترونیکی ، در بین همه دانش آموزان دبیرستانی است.

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


شرکت بلبرنگ افرا صنعت
شرکت دژ فولاد ایرانیان
شرکت دخانیات ایران
کارخانه التاجر و الوارس
شرکت هوکا
پروژه 60

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/ttmpicom/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52