• تهران،جردن، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، کوچه جم، پلاک ۷
  • info@ttmpi.com
  • 021-44441820

تأثیر کمک های اجتماعی بر مصرف دخانیات

تأثیر کمک های اجتماعی بر مصرف دخانیات

نتایج ناخواسته  تأثیر کمک های اجتماعی بر مصرف دخانیات در اندونزی:

 

برآوردهای ما با استفاده از رگرسیون توبیت تأیید می کند. که دریافت کنندگان کمک های اجتماعی به ازای هر نفر 3.39. سیگار در هفته بیشتر از افراد غیر دریافت کننده .مصرف می کنند. رگرسیون های DiD در داده های پانل IFLS نشان می دهد. که برنامه های کمک های اجتماعی به میزان قابل توجهی مصرف سیگار. را 2.8 سیگار در هفته افزایش می دهد.

 

ما همچنین در می یابیم که: 1) افراد سیگاری از نظر تغذیه ای و هزینه های بهداشتی و آموزشی نسبت. به افراد غیرسیگاری دارای شاخص های اقتصادی کمتری هستند. و 2) اعضای جوان خانوار که با افراد سیگاری زندگی می کنند. از تحصیلات کمتری برخوردار هستند و میانگین روزهای بیماری آنها بالاتر است.

 

شواهد معقولی برای اثبات این فرضیه وجود دارد. که برنامه های کمک اجتماعی در اندونزی، به شدت بیشتر مصرف دخانیات در میان گیرندگان کمک کرده است. یافته ها خواستار اصلاح سیاست ها در برنامه های کمک های اجتماعی با شرایط واجد شرایط بودن .برای دریافت کنندگان کمک های اجتماعی است. افزودن شرایط جدید مربوط به رفتارهای سیگار کشیدن ممکن است. از شدت استعمال دخانیات در گروه های کم درآمد بکاهد و در طولانی مدت .، می تواند اثربخشی برنامه های کمک های اجتماعی. را در بالا بردن رفاه اقتصادی – اجتماعی جمعیت کم درآمد بهبود بخشد.

 

 

این مقاله با استفاده از داده های منتشر شده در مورد مصرف. ، جنبه های اقتصادی و قوانین ، کنترل دخانیات در اندونزی، یک مصرف کننده.و تولید کننده عمده محصولات دخانیات را تحلیل می کند. با توجه به جمعیت زیاد و شیوع مصرف سیگار ، اندونزی در بین کشورهایی که بیشترین مصرف دخانیات را در سطح جهانی دارند. ، در رتبه پنجم قرار دارد. بیش از 62٪ از مردان بزرگسال اندونزیایی به طور منظم سیگار می کشند. ، و این امر به افزایش بار بیماری های غیرواگیر و تقاضاهای بسیار زیاد. در سیستم مراقبت های بهداشتی کمک می کند. سیاست های کنترل دخانیات. با این حال ، در سطح پایین باقی مانده است

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


شرکت بلبرنگ افرا صنعت
شرکت دژ فولاد ایرانیان
شرکت دخانیات ایران
کارخانه التاجر و الوارس
شرکت هوکا
پروژه 60

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/ttmpicom/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/ttmpicom/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52