• تهران،جردن، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، کوچه جم، پلاک ۷
  • info@ttmpi.com
  • 021-44441820

توتون و تنباکو و انواع آن

توتون و تنباکو و انواع آن

برگ سیگار

سیگار ترکیبی از تنباکو است که به خوبی درمان شده‌است و تنباکو و دیگر مواد افزودنی آن را لوله کرده یا داخل یک سیلندر کاغذی قرار داده اند . بسیاری از سیگارها یک فیلتر دارند .

بیش از ۴۰۰۰ مواد شیمیایی مختلف در دود تنباکو پیدا شده‌است .

اکثر سیگار برگ ها از یک نوع از تنباکو یا تنباکو خشک شده ساخته شده اند. برگ های توتون و تنباکو سیگار برای اولین بار در حدود یک سال است و سپس در یک فرآیند چند مرحله ای که می تواند از 3 تا 5 ماه طول بکشد، تخمیر می شود. تخمیر باعث واکنش های شیمیایی و باکتریایی می شود که تنباکو را تغییر می دهد. این چیزی است که به CIGARS طعم و بوی متفاوت تر از سیگار می دهد. سیگارهای منظم بزرگتر از سیگار هستند و یک فیلتر ندارند. سیگار برگ های کوچک بسیار شبیه به اندازه و شکل سیگار هستند، دارای فیلتر هستند و با تنباکو لوله ای پر می شوند. سیگارهای کوچک اغلب طعم دهنده هستند (به عنوان مثال، شکلات، گیلاس، سیب، انبه) آنها در بسته های 20 تایی مانند سیگار یا به صورت جداگانه فروخته می شوند.

توتون و تنباکو قابل حل

دخانیات می‌تواند به خوبی فرآوری شود تا بر روی زبان و یا در دهان حل شود . انواع آن‌ها شامل نوارها ، تکه‌های چوب ، گوی‌های بلورین و قرص‌های فشرده تنباکو است .

پاستیل آنها بدون دود و تف هستند ، توسط درجه مواد غذایی نگهداری می شوند و شبیه به نعناع یا شکلات هستند..

از آنجا که این محصول برای بازار بسیار تازگی دارد ، تحقیقات بر روی اثرات سلامتی صورت نگرفته است . این محصول حاوی نیکوتین است.

سیگار الکترونیکی

سیگار الکترونیکی سیگار الکترونیکی (سیستم تحویل نیکوتین) یک دستگاه باتری است که حاوی یک کارتریج پر شده با نیکوتین می باشد.

طعم و مواد شیمیایی یک محصول تنباکو نیست, بلکه سیستم تحویل نیکوتین است.

سیگار الکترونیکی نیکوتین و سایر مواد دیگر را به بخار تبدیل می‌کند که سپس توسط کاربر استنشاق می‌شود.

سیگار الکترونیکی اغلب شبیه یک سیگار واقعی است و برخی از آن‌ها نوک تیزی دارند مدل های دیگر شبیه قلم گلوله ای است..  اغلب سیگارهای الکترونیکی قابل‌استفاده مجدد هستند. کارتریج های قابل پر شدن مجدد و قابل تعویض با سطح و طعم های مختلف نیکوتین در دسترس هستند.

مانند منتول ، گیلاس ، شکلات ، نعناع و پرتقال.  همچنین کارتریج های موجود نیز وجود دارد که این محصول اغلب به عنوان جایگزینی برای سیگار کشیدن یا کمکی در ترک آن به بازار عرضه می شود

سازمان بهداشت جهانی ادعا می کند هیچ مطالعه ای نشان نمی دهد که سیگار الکترونیکی وجود دارد.

قلیان

قلیان نوعی لوله است که برای کشیدن تنباکو استفاده می شود ، ترکیبی از توتون و میوه( توتون میوه ای)

یا سبزیجاتی که گرم می شوند و دود آن از طریق آب فیلتر می شود.

قلیان از یک سر ، کاسه آب بدن و شیلنگ تشکیل شده است. تنباکو را در قلیان گرم می کنند و معمولاً از زغال چوب استفاده می کنند.

براساس یک مشاور سازمان بهداشت جهانی، یک جلسه یک ساعته قلیان کشیدن، کاربر را در معرض ۱۰۰ تا ۲۰۰ برابر حجم دود حاصل از یک سیگار قرار می‌دهد.

کریتکس

بعضی اوقات به کریتکس (که “cree-tech” تلفظ می شود) میخک هم گفته می شود سیگار کریتکس از اندونزی وارد می شود و معمولاً حاوی مخلوطی از توتون ، میخک و سایر مواد افزودنی است.

تجزیه و تحلیل نشان می دهد که کریتکس بیشتر نیکوتین ، مونوکسیدکربن و قیر نسبت به سیگارهای معمولی تحویل می دهد.

پیپ

لوله‌ها معمولاً قابل‌استفاده مجدد هستند و شامل یک اتاق یا کاسه, ساقه و دهنی هستند. تنباکو در کاسه قرار می‌گیرد و روشن می‌شود. دود از طریق ساقه و دهانه کشیده می‌شود و استنشاق می‌شود.

توتون بدون دود

دو نوع اصلی توتون و تنباکو بدون دود در ایالات متحده وجود دارد

تنباکو و تنباکو جویدنی. تنباکو جویدنی به شکل برگ ، شاخه یا پیچ خوردگی. اسنف تنباکو ریز آسیاب شده ای است که می تواند خشک ، مرطوب یا داخل کیسه (کیسه های کیسه ای مانند چای) باشد

اگرچه برخی از اشکال تنفس را می توان با استشمام یا استنشاق در آن استفاده کرد

بینی ، بیشتر مصرف کنندگان دخانیات بدون دود محصول را در گونه یا بین لثه خود قرار می دهند و برخی از مصرف کنندگان از روش مکیدن استفاده می کنند.

این توتون و تنباکو در درجه اول از طریق پوست دهان جذب می شود.

استفاده از تنباکو بدون دود می تواند منجر به اعتیاد به نیکوتین و وابستگی آن شود.

شرکت تهران دخان صنعت با ارائه ماشین آلات تولید تنباکو، بسته بندی تنباکو و آموزش و ارتقاء کیفیت تنباکو آماده خدمت رسانی به شماست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


شرکت بلبرنگ افرا صنعت
شرکت دژ فولاد ایرانیان
شرکت دخانیات ایران
کارخانه التاجر و الوارس
شرکت هوکا
پروژه 60

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 17:00
یک شنبه
8:00 تا 17:00
دو شنبه
8:00 تا 17:00
سه شنبه
8:00 تا 17:00
چهار شنبه
8:00 تا 17:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل